Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Ο προγραμματισμός της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. (2021-22)
Ο προγραμματισμός της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. (2021-22)  
Η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοινώνει τον προγραμματισμό των αγώνων για τη αγωνιστική περίοδο 2021-22. Στον ορισμό των εβδομαδιαίων αγώνων, η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου δεν θα λαμβάνει υπ’ όψιν αν ένα σωματείο έχει τον ίδιο προπονητή σε διαφορετικά τμήματα, διότι ο προγραμματισμός για την αγωνιστική περίοδο 2021-22 είναι συγκεκριμένος. Αναλυτικά, το «καλεντάρι» για την προσεχή χρονιά:

ΑΝΔΡΙΚΟ
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 22-25 Οκτωβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 29 Οκτωβρίου- 1 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 5-8 Νοεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 19-22 Νοεμβρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 26-29 Νοεμβρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 3-6 Δεκεμβρίου
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 10-13 Δεκεμβρίου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17-20 Δεκεμβρίου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 7-10 Ιανουαρίου
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 14-17 Ιανουαρίου
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 21-24 Ιανουαρίου
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 28-31 Ιανουαρίου
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 4-7 Φεβρουαρίου
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11-14 Φεβρουαρίου
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 22-25 Οκτωβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 5-8 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 19-22 Νοεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 26-29 Νοεμβρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 3-6 Δεκεμβρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17-20 Δεκεμβρίου
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 7-10 Ιανουαρίου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 21-24 Ιανουαρίου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 28-31 Ιανουαρίου
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 4-7 Φεβρουαρίου
Β’ ΦΑΣΗ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 18-21 Φεβρουαρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 25-28 Φεβρουαρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 4-7 Μαρτίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 18-21 Μαρτίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 1-4 Απριλίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8-11 Απριλίου
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: 22-26 Ιουνίου 2022

ΕΦΗΒΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 29 Οκτωβρίου- 1 Νοεμβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12-15 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 26-29 Νοεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 10-13 Δεκεμβρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17-20 Δεκεμβρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 14-17 Ιανουαρίου
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 28-31 Ιανουαρίου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11-14 Φεβρουαρίου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 25-28 Φεβρουαρίου
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11-14 Μαρτίου
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 29 Οκτωβρίου- 1 Νοεμβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 5-8 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12-15 Νοεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 26-29 Νοεμβρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 3-6 Δεκεμβρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 10-13 Δεκεμβρίου
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17-20 Δεκεμβρίου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 7-10 Ιανουαρίου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 14-17 Ιανουαρίου
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 28-31 Ιανουαρίου
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11-14 Φεβρουαρίου
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 18-21 Φεβρουαρίου
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 25-28 Φεβρουαρίου
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11-14 Μαρτίου
ΦΑΪΝΑΛ-ΦΟΡ: 26-27 Μαρτίου 2022
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 16-20 Απριλίου
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: 27 Απριλίου- 1 Μαϊου

ΠΑΙΔΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ-ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 22-25 Οκτωβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 5-8 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 19-22 Νοεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 3-6 Δεκεμβρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 7-10 Ιανουαρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 21-24 Ιανουαρίου
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 4-7 Φεβρουαρίου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 18-21 Φεβρουαρίου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 4-7 Μαρτίου
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 18-21 Μαρτίου
ΦΑΪΝΑΛ-ΦΟΡ 2-3 Απριλίου 2022
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: 18-22 Ιουνίου
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: 29 Ιουνίου- 3 Ιουλίου

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 22-25 Οκτωβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12-15 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 10-13 Δεκεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 14-17 Ιανουαρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 4-7 Φεβρουαρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 25-28 Φεβρουαρίου
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 22-25 Οκτωβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 5-8 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 26-29 Νοεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 14-17 Ιανουαρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 4-7 Φεβρουαρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 25-28 Φεβρουαρίου
ΦΑΪΝΑΛ-ΦΟΡ: 12-13 Μαρτίου 2022
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: 16-20 Απριλίου
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: 27 Απριλίου- 1 Μαΐου

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 29 Οκτωβρίου- 1 Νοεμβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 26-29 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17-20 Δεκεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 7-10 Ιανουαρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 28-31 Ιανουαρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 4-7 Μαρτίου
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 29 Οκτωβρίου- 1 Νοεμβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12-15 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 19-22 Νοεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 3-6 Δεκεμβρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17-20 Δεκεμβρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 7-10 Ιανουαρίου
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 21-24 Ιανουαρίου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 28-31 Ιανουαρίου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11-14 Φεβρουαρίου
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 4-7 Μαρτίου
ΦΑΪΝΑΛ-ΦΟΡ: 18-21 Μαρτίου
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: 18-22 Ιουνίου
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 30 Ιουνίου- 3 Ιουλίου

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 16-18 Οκτωβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 29 Οκτωβρίου- 1 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12-15 Νοεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 3-6 Δεκεμβρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 10-13 Δεκεμβρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17-20 Δεκεμβρίου
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 14-17 Ιανουαρίου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 21-24 Ιανουαρίου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 28-31 Ιανουαρίου
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11-14 Φεβρουαρίου
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 25-28 Φεβρουαρίου
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11-14 Μαρτίου
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 18-21 Μαρτίου
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 8-11 Απριλίου
*Ο προγραμματισμός των αγώνων για τον όμιλο Κω θα γίνει από την Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου, ενώ θα οριστούν μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας, οι αγώνες μπαράζ στους δύο ομίλους Κω και νήσων, καθώς και το φάιναλ-φορ.

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 16-18 Οκτωβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 5-8 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 3-6 Δεκεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 21-24 Ιανουαρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 18-21 Φεβρουαρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 25-28 Μαρτίου
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 16-18 Οκτωβρίου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 5-8 Νοεμβρίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 26-29 Νοεμβρίου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 10-13 Δεκεμβρίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 14-17 Ιανουαρίου
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 4-7 Φεβρουαρίου
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 18-21 Φεβρουαρίου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 25-28 Φεβρουαρίου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11-14 Μαρτίου
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 25-28 Μαρτίου
*Το φάιναλ-φορ θα οριστεί από την Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου

 

 
 
<
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr