Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Η κλήρωση της Α2 Γυναικών (2ος όμιλος)
Η κλήρωση της Α2 Γυναικών (2ος όμιλος)  
1η (17/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η (16/01)
Ιπποκράτης Κω- Α.Ο. Αμύντας
Αγία Παρασκευή- Κ.Α.Ο. Μελισσίων
Πρωτέας Βούλας- Α.Ε. Σαντορίνης
Αθηναϊκός- Γ.Σ. Κρόνος
Α.Ε.Κ. Περιστερίου- Τερψιθέα Γλυφάδας
Ρεπό έχει ο Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου

2η (24/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η (23/01)
Α.Ο. Αμύντας- Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Ιπποκράτης Κω
Α.Ε. Σαντορίνης- Αγία Παρασκευή
Γ.Σ. Κρόνος- Πρωτέας Βούλας
Τερψιθέα Γλυφάδας- Αθηναϊκός
Ρεπό έχει η Α.Ε.Κ. Περιστερίου

3η (31/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η (30/01)
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Κ.Α.Ο. Μελισσίων
Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Σαντορίνης
Αγία Παρασκευή- Γ.Σ. Κρόνος
Πρωτέας Βούλας- Τερψιθέα ΓλυφάδΑς
Αθηναϊκός- Α.Ε.Κ. Περιστερίου
Ρεπό έχει ο Α.Ο. Αμύντας

4η (07/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η (06/02)
Α.Ε. Σαντορίνης- Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου
Γ.Σ. Κρόνος- Ιπποκράτης Κω
Τερψιθέα Γλυφάδας- Αγία Παρασκευή
Α.Ε.Κ. Περιστερίου- Πρωτέας Βούλας
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Α.Ο. Αμύντας
Ρεπό έχει ο Αθηναϊκός

5η (14/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η (13/02)
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Γ.Σ. Κρόνος
Ιπποκράτης Κω- Τερψιθέα Γλυφάδας
Αγία Παρασκευή- Α.Ε.Κ. Περιστερίου
Πρωτέας Βούλας- Αθηναϊκός
Α.Ο. Αμύντας- Α.Ε. Σαντορίνης
Ρεπό έχει ο Κ.Α.Ο. Μελισσίων

6η (21/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η (20/02)
Τερψιθέα Γλυφάδας- Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου
Α.Ε.Κ. Περιστερίου- Ιπποκράτης Κω
Αθηναϊκός- Αγία Παρασκευή
Γ.Σ. Κρόνος- Α.Ο. Αμύντας
Α.Ε. Σαντορίνης- Κ.Α.Ο. Μελισσίων
Ρεπό έχει ο Πρωτέας Βούλας

7η (28/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η (27/02)
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Α.Ε.Κ. Περιστερίου
Ιπποκράτης Κω- Αθηναϊκός
Αγία Παρασκευή- Πρωτέας Βούλας
Α.Ο. Αμύντας- Τερψιθέα Γλυφάδας
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Γ.Σ. Κρόνος
Ρεπό έχει η Α.Ε. Σαντορίνης

8η (05/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η (13/03)
Αθηναϊκός- Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου
Πρωτέας Βούλας- Ιπποκράτης Κω
Α.Ε.Κ. Περιστερίου- Α.Ο. Αμύντας
Τερψιθέα Γλυφάδας- Κ.Α.Ο. Μελισσίων
Γ.Σ. Κρόνος- Α.Ε. Σαντορίνης
Ρεπό έχει η Αγία Παρασκευή

9η (12/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η (20/03)
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Πρωτέας Βούλας
Ιπποκράτης Κω- Αγία Παρασκευή
Α.Ο. Αμύντας- Αθηναϊκός
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Α.Ε.Κ. Περιστερίου
Α.Ε. Σαντορίνης- Τερψιθέα Γλυφάδας
Ρεπό έχει ο Γ.Σ. Κρόνος

10η (19/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η (03/04)
Αγία Παρασκευή- Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου
Πρωτέας Βούλας- Α.Ο. Αμύντας
Αθηναϊκός- Κ.Α.Ο. Μελισσίων
Α.Ε.Κ. Περιστερίου- Α.Ε. Σαντορίνης
Τερψιθέα Γλυφάδας- Γ.Σ. Κρόνος
Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω

11η (09/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η (10/04)
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Ιπποκράτης Κω
Α.Ο. Αμύντας- Αγία Παρασκευή
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Πρωτέας Βούλας
Α.Ε. Σαντορίνης- Αθηναϊκός
Γ.Σ. Κρόνος- Α.Ε.Κ. Περιστερίου
Ρεπό έχει η Τερψιθέα Γλυφάδας

 

 
 
<
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr