Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Γ' Εθνικής
Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Γ' Εθνικής  
1η (17/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η (16/01)
Α.Σ. Πέρα- Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Ο. Μυκόνου
Α.Ο. Πεύκης- Αγία Παρασκευή
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Ε. Δικαίου
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Ρεπό έχει ο Ποσειδών Λουτρακίου

2η (24/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η (23/01)
Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Σ. Πέρα
Αγία Παρασκευή- Α.Ο. Ερμιονίδας
Α.Ε. Δικαίου- Α.Ο. Πεύκης
Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Ελευθερία Μοσχάτου
Ρεπό έχει η Νίκη Αμαρουσίου

3η (31/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η (30/01)
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Ο. Μυκόνου
Α.Σ. Πέρα- Αγία Παρασκευή
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Ε. Δικαίου
Α.Ο. Πεύκης- Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Ελευθερία Μοσχάτου- Νίκη Αμαρουσίου
Ρεπό έχει ο Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου

4η (07/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η (06/02)
Αγία Παρασκευή- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ε. Δικαίου- Α.Σ. Πέρα
Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Α.Ο. Ερμιονίδας
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Ο. Πεύκης
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι
Ρεπό έχει η Ελευθερία Μοσχάτου

5η (14/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η (13/02)
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Ε. Δικαίου
Α.Σ. Πέρα- Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Α.Ο. Ερμιονίδας- Νίκη Αμαρουσίου
Α.Ο. Πεύκης- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι- Αγία Παρασκευή
Ρεπό έχει ο Α.Ο. Μυκόνου

6η (21/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η (20/02)
Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Ποσειδών Λουτρακίου
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Σ. Πέρα
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Ο. Ερμιονίδας
Α.Ε. Δικαίου- Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι
Αγία Παρασκευή- Α.Ο. Μυκόνου
Ρεπό έχει ο Α.Ο. Πεύκης

7η (28/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η (06/03)
Ποσειδών Λουτρακίου- Νίκη Αμαρουσίου
Α.Σ. Πέρα- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Ο. Πεύκης
Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι- Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Ε. Δικαίου
Ρεπό έχει η Αγία Παρασκευή

8η (05/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η (13/03)
Ελευθερία Μοσχάτου- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ο. Πεύκης- Α.Σ. Πέρα
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι
Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Α.Ο. Μυκόνου
Α.Ε. Δικαίου- Αγία Παρασκευή
Ρεπό έχει ο Α.Ο. Ερμιονίδας

9η (12/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η (20/03)
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Ο. Πεύκης
Α.Σ. Πέρα- Α.Ο. Ερμιονίδας
Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ο. Μυκόνου- Νίκη Αμαρουσίου
Αγία Παρασκευή- Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Ρεπό έχει η Α.Ε. Δικαίου

10η (19/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η (03/04)
Α.Ο. Ερμιονίδας- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ο. Πεύκης- Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Ο. Μυκόνου
Νίκη Αμαρουσίου- Αγία Παρασκευή
Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Α.Ε. Δικαίου
Ρεπό έχει ο Α.Σ. Πέρα

11η (09/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η (10/04)
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Σ. Πέρα
Α.Ο.Κ. Χαλάνδρι- Α.Σ. Πέρα
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Ο. Πεύκης
Αγία Παρασκευή- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ε. Δικαίου- Νίκη Αμαρουσίου
Ρεπό έχει ο Α.Σ. Τήρων Αγίων Θεοδώρων

 

 
 
<
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr