Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

To πρόγραμμα και οι διαιτητές (30-10/01-11)
To πρόγραμμα και οι διαιτητές (30-10/01-11)  
Η Ε.Δ. της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων που ορίστηκαν από 30 Οκτωβρίου έως 1 Νοεμβρίου 2020. Η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου προέβη σε δύο αλλαγές ώρας σε παιχνίδια της Κυριακής στην Κάλυμνο. Η αναμέτρηση των εφήβων Ε.Α. Καλύμνου- Φοίβος Κω θα ξεκινήσει στις 12:30 και το παιχνίδι Ε.Α.ΚΑ.- Ακαδημία Καλύμνου για τους παμπαίδες στις 15:00. Τελος, το παιχνίδι Α.Ο. Σταματίου- Γ.Σ. Διαγόρας για τους παμπαίδες θα διεξαχθεί στις 16:00 αντί για τις 15:00.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(30/10):
Κ.Γ. Κρεμαστής (14:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Α.Ο. Σύμης (Ε)
(Φάκαρος- Ευσταθίου)
ΣΑΒΒΑΤΟ(31/10)
Δ.Κ.Γ. Κω (09:15): Φοίβος Κω- Ε.Α. Καλύμνου (Π)
(Νικολάου- Λώλος)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (11:00): Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (Ε)
(Ρώτας- Μπουφίδης)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (11:00): Κολοσσός Ρόδου- Αθλητική Ακαδημία (ΠΠ)
(Ευσταθίου)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (13:00): Γαλάζια Ακαδημία- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (ΠΠ)
(Αντωνίου- Τσατταλιού)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (16:00): Α.Ο. Σταματίου- Γ.Σ. Διαγόρας (ΠΠ)
(Φάκαρος- Βράκα)
Πυλί (16:30): Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου (Π)
(Πατμίου- Λώλος)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (17:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (Ε)
(Αγγελής- Βράκα)
Κ.Γ. Κρεμαστής (18:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Ροδίων Άθλησις (ΠΠ)
(Θεοδοσίου- Γαλανός)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (19:00): Ε.Α. Καλύμνου- Αίολος Κεφάλου (Α)
(Νικολάου- Ρώτας)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (19:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γ.Σ. Διαγόρας (Ν)
(Αγγελής- Βράκα)
ΚΥΡΙΑΚΗ(01/11): 
Δ.Κ.Γ. Κω (12:00): Ιπποκράτης Κω- Ηρακλής 2000 (Π)
(Πατμίου- Ρώτας)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:30): Ε.Α. Καλύμνου- Φοίβος Κω (Ε)
(Οικονόμου- Μάγγος)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (15:00): Ε.Α. Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου (ΠΠ)
(Μπουφίδης- Τσούλφας)
Καρδάμαινα (16:30): Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω (Ν)
(Νικολάου- Πατμίου)
Κ.Γ. Διαγόρα (19:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Ροδίων Άθλησις (Ε)
(Αγγελής- Ευσταθίου)
Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Φοίβος Κω- Ηρακλής 2000 (ΠΠ)
(Νικολάου- Ρώτας)


 

 
 
<
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr