Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Το πρόγραμμα της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. (11-17/03)
Το πρόγραμμα της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. (11-17/03)  
Η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοινώνει το πρόγραμμα των αγώνων από 11 έως 17 Μαρτίου. Συνολικά θα διεξαχθούν 24 αναμετρήσεις, μεταξύ των οποίων το φάιναλ-φορ των νεανίδων στο «Βενετόκλειο», αγώνες για τα πλέι-οφ της Α’ Κατηγορίας και αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα γυναικών, εφήβων, παίδων, παμπαίδων, παγκορασίδων και μίνι.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Τ.Ε. Ε.Ο.Κ.
ΤΕΤΑΡΤΗ(11/03):
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου (Α)
(Νικολάου- Λώλος)
Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Φοίβος Κω- Πανιώνιος Λέρου (Ε)
(Νικολάου- Λώλος)
Καλλιθέα (21:00): Καλλιθέα- Γαλάζια Ακαδημία (Α)
(Αντωνίου- Τσατταλιού)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(13/03):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (15:00): Ε.Α. Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου (μίνι)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (16:30): Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α. Καλύμνου (Ε)
ΣΑΒΒΑΤΟ(14/03):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:00): Ακαδημία Καλύμνου- Ηρακλής 2000 (Π)
Δ.Κ.Γ. Λέρου (13:00): Πανιώνιος Λέρου- Φοίβος Κω (Π)
Κ.Γ. Διαγόρα (13:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Ε.Α. Καλύμνου (Γ)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (14:00): Κολοσσός Ρόδου Β’- Γαλάζια Ακαδημία (ΠΠ)
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Αίολος Κεφάλου- Ηρακλής 2000 (Α)
Κ.Γ. Κρεμαστής (17:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Π)
Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Φοίβος Κω- Α.Ε. Δικαίου (Α)
ΚΥΡΙΑΚΗ(15/03):
Πάτμος (11:00): Ξάνθος Πάτμου- Ακαδημία Καλύμνου (ΠΚ)
Δ.Κ.Γ. Σύμης (12:00): Α.Ο. Σύμης- Γ.Σ. Διαγόρας (Π)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (16:00): Κολοσσός Ρόδου- Αθλητική Ακαδημία (Π)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (18:00): Γαλάζια Ακαδημία- Καλλιθέα (Α)
Κ.Γ. Διαγόρα (19:15): Γ.Σ. Διαγόρας Β’- Α.Ο. Σταματίου (ΠΠ)
Δ.Κ.Γ. Κω (21:15): Ιπποκράτης Κω- Φοίβος Κω (Ε)
ΤΡΙΤΗ(17/03):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (19:30): Κολοσσός Ρόδου Α’- Γ.Σ. Διαγόρας Α’ (ΠΠ)
Ροδίων Παιδεία (20:30): Ροδίων Άθλησις- Γ.Σ. Διαγόρας (Α)

ΦΑΙΝΑΛ-ΦΟΡ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ(14/03):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (17:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Ιπποκράτης Κω
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (19:00): Ε.Α. Καλύμνου- Κολοσσός Ρόδου
ΚΥΡΙΑΚΗ(15/03):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (11:00): Μικρός τελικός
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (13:00): Μεγάλος τελικός

 

 
 
<
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr