Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (14-19/02)
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (14-19/02)  
Η Ε.Δ. της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοινώνει τους διαιτητές σε όλες τις αναμετρήσεις, που θα διεξαχθούν από 14 έως 19 Φεβρουαρίου 2020. Συνολικά θα διεξαχθούν 25 παιχνίδια για όλα τα πρωταθλήματα, εκτός από το γυναικείο.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Τ.Ε. Ε.Ο.Κ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(14/02):
Κ.Γ. Κρεμαστής (15:00): Πήγασος Κρεμαστής- Α.Ο. Σύμης (ΠΚ)
(Ευσταθίου- Μελλίνη)
ΣΑΒΒΑΤΟ(15/02):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (11:00): Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (ΠΚ)
(Αντωνίου)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (13:00): Ε.Α. Καλύμνου- Ξάνθος Πάτμου (ΠΚ)
(Αντωνίου)
Καρδάμαινα (16:00): Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω (μίνι)
(Λώλος)
Ροδίων Παιδεία (17:00): Ροδίων Άθλησις- Γαλάζια Ακαδημία (ΠΠ)
(Θεοδοσίου- Καζουλλάκης)
Δ.Κ.Γ. Κω (18:00): Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου (Ε)
(Αντωνίου- Νικολάου)
Κ.Γ. Διαγόρα (19:15): Γ.Σ. Διαγόρας- Αθλητική Ακαδημία (Π)
(Ευσταθίου- Καζουλλάκης)
Δ.Κ.Γ. Κω (20:00): Φοίβος Κω- Έσπερος Κω (ΠΠ)
(Νικολάου- Γιακουμής)
ΚΥΡΙΑΚΗ(16/02):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:00): Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α. Καλύμνου (ΠΠ)
(Αντωνίου)
Πυλί (11:00): Α.Ε. Δικαίου- Ηρακλής 2000 (ΠΠ)
(Νικολάου- Λώλος)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:00): Ε.Α. Καλύμνου- Αίολος Κεφάλου (Α)
(Αντωνίου- Ευσταθίου)
Δ.Κ.Γ. Σύμης (12:00): Α.Ο. Σύμης- Ελπίδα Πεταλούδων (Π)
(Πετρίδης- Καζουλάκης)
Πυλί (13:00): Α.Ε. Δικαίου- Ηρακλής 2000 (ΠΚ)
(Νικολάου- Λώλος)
Κ.Γ. Διαγόρα (13:15): Γ.Σ. Διαγόρας- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (ΠΚ)
(Βράκα)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (14:00): Ε.Α. Καλύμνου- Ξάνθος Πάτμου (Ν)
(Αντωνίου)
Καλλιθέα (14:00): Α.Σ.Κ. Αρχάγγελος- Γ.Σ. Διαγόρας Α’ (ΠΠ)
(Νικηφορίδης)
Δ.Κ.Γ. Κω (16:00): Ιπποκράτης Κω- Πανιώνιος Λέρου (Π)
(Νικολάου- Γιακουμής)
Κ.Γ. Διαγόρα (17:00): Γ.Σ. Διαγόρας Β’- Κολοσσός Ρόδου Β’ (ΠΠ)
(Βράκα- Μελλίνη)
Δ.Κ.Γ. Κω (18:00): Ηρακλής 2000- Ακαδημία Καλύμνου (Α)
(Νικολάου- Γιακουμής)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (20:00): Γαλάζια Ακαδημία- Γ.Σ. Διαγόρας (Α)
(Τσατταλιού- Νικηφορίδης)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (21:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (Ε)
(Φάκαρος- Μητσού)
ΔΕΥΤΕΡΑ(17/02):
Δ.Κ.Γ. Κω (16:30): Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Δικαίου (Α)
(Πατμίου- Νικολάου)
ΤΡΙΤΗ(18/02):
Ροδίων Παιδεία (20:30): Ροδίων Άθλησις- Καλλιθέα (Ε)
(Τσατταλιού- Θεοδοσίου)
ΤΕΤΑΡΤΗ(19/02):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (17:00): Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (Κ)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (21:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Ροδίων Άθλησις (Α)
(Νικηφορίδης- Μητσού)

 

 
 
<
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr