Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (29-11/04-12)
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (29-11/04-12)  
Η Ε.Δ. της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοίνωσε τους διαιτητές στα παιχνίδια που θα διεξαχθούν από 29 Νοεμβρίου έως 3 Δεκεμβρίου.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(29/11):
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (15:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Α.Ο. Σύμης (Α)
(Φάκαρος- Μητσού)
Δ.Κ.Γ. Λέρου (17:00): Πανιώνιος Λέρου- Ηρακλής 2000 (Π)
(Ευσταθίου- Νικολάου)
ΣΑΒΒΑΤΟ(30/11):
Κ.Γ. Κρεμαστής (09:30): Ελπίδα Πεταλούδων- Αθλητική Ακαδημία (Π)
(Φάκαρος- Βράκα)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:30): Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α. Καλύμνου (Π)
(Ευσταθίου- Νικολάου)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:30): Ακαδημία Καλύμνου- Ηρακλής 2000 (ΠΚ)
(Ευσταθίου- Νικολάου)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ιπποκράτης Κω- Φοίβος Κω (Π)
(Αντωνίου- Τρουμούσης)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (17:00): Κολοσσός Ρόδου- Γ.Σ. Διαγόρας (Π)
(Μητσού- Τσαϊρίδης)
Κ.Γ. Κρεμαστής (17:30): Πήγασος Κρεμαστής- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (ΠΚ)
(Βράκα- Μελλίνη)
Πυλί (18:00): Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου (ΠΚ)
(Πατμίου- Τρουμούσης)
Κ.Γ. Διαγόρα (19:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Κολοσσός Ρόδου (ΠΚ)
(Διαμαντής- Μελλίνη)
Καλλιθέα (19:30): Καλλιθέα- Γ.Σ. Διαγόρας (Α)
(Καρακωνσταντόπουλος- Νικηφορίδης)
ΚΥΡΙΑΚΗ(01/12):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:30): Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α. Καλύμνου (Κ)
(Ευσταθίου)
Δ.Κ.Γ. Κω (11:15): Ιπποκράτης Κω- Ηρακλής 2000 (Κ)
(Νικολάου- Τρουμούσης)
Δ.Κ.Γ. Σύμης (12:00): Α.Ο. Σύμης- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Π)
(Νικηφορίδης- Μητσού)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ιπποκράτης Κω- Αίολος Κεφάλου (Α)
(Αντωνίου- Πατμίου)
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Φοίβος Κω- Ακαδημία Καλύμνου (Α)
(Αντωνίου- Πατμίου)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (17:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (Κ)
(Τσατταλιού- Τσαΐρίδης)
Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου (Α)
(Αντωνίου- Πατμίου)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (20:00): Γαλάζια Ακαδημία- Ροδίων Άθλησις (Α)
(Νικηφορίδης- Μητσού)
ΤΡΙΤΗ(03/12):
Καρδάμαινα (16:00): Ηρακλής 2000- Έσπερος Κω (ΠΠ)
(Νικολάου)
ΤΕΤΑΡΤΗ(04/12):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (16:30): Ε.Α. Καλύμνου- Πανιώνιος Λέρου (Ε)

 

 
 
<
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr