Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Η κλήρωση στο τουρνουά μίνι (2019-20)
Η κλήρωση στο τουρνουά μίνι (2019-20)  
Χθες το μεσημέρι στα γραφεία της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου έγινε η κλήρωση στο τουρνουά μίνι, το οποίο θα διεξαχθεί σε τέσσερις ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γαλάζια Ακαδημία
Ελπίδα Πεταλούδων Α’- Α.Ο. Σταματίου
Γ.Σ. Διαγόρας Α’- Καλλιθέα

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η
Α.Ο. Σταματίου- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
Καλλιθέα- Ελπίδα Πεταλούδων Α’
Γαλάζια Ακαδημία- Γ.Σ. Διαγόρας Α’

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Καλλιθέα
Ελπίδα Πεταλούδων Α’- Γ.Σ. Διαγόρας Α’
Γαλάζια Ακαδημία- Α.Ο. Σταματίου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η
Γ.Σ. Διαγόρας Α’- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
Ελπίδα Πεταλούδων Α’- Γαλάζια Ακαδημία
Καλλιθέα- Α.Ο. Σταματίου

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Ελπίδα Πεταλούδων Α’
Γαλάζια Ακαδημία- Καλλιθέα
Α.Ο. Σταματίου- Γ.Σ. Διαγόρας Α’

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η
Αθλητική Ακαδημία- Κολοσσός Ρόδου
Γ.Σ. Διαγόρας Β’- Ελπίδα Πεταλούδων Β’
Γαλάζια Ακαδημία- Ροδίων Άθλησις

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η
Ελπίδα Πεταλούδων Β’- Αθλητική Ακαδημία
Ροδίων Άθλησις- Γ.Σ. Διαγόρας Β’
Κολοσσός Ρόδου- Γαλάζια Ακαδημία

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η
Αθλητική Ακαδημία- Ροδίων Άθλησις
Γ.Σ. Διαγόρας Β’- Γαλάζια Ακαδημία
Κολοσσός Ρόδου- Ελπίδα Πεταλούδων Β’

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η
Γαλάζια Ακαδημία- Αθλητική Ακαδημία
Γ.Σ. Διαγόρας Β’- Κολοσσός Ρόδου
Ροδίων Άθλησις- Ελπίδα Πεταλούδων Β’

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Αθλητική Ακαδημία- Γ.Σ. Διαγόρας Β’
Κολοσσός Ρόδου- Ροδίων Άθλησις
Ελπίδα Πεταλούδων Β’- Γαλάζια Ακαδημία

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η
Ιπποκράτης Κω- Φοίβος Κω
Ηρακλής 2000- Έσπερος Κω Α’
Ρεπό έχει η Α.Ε. Δικαίου

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η
Φοίβος Κω- Α.Ε. Δικαίου
Έσπερος Κω Α’- Ιπποκράτης Κω
Ρεπό έχει ο Ηρακλής 2000

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η
Α.Ε. Δικαίου- Έσπερος Κω Α’
Ιπποκράτης Κω- Ηρακλής 2000
Ρεπό έχει ο Φοίβος Κω

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η
Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου
Έσπερος Κω Α’- Φοίβος Κω
Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Α.Ε. Δικαίου- Ιπποκράτης Κω
Φοίβος Κω- Ηρακλής 2000
Ρεπό έχει ο Έσπερος Κω Α’

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η
Πανιώνιος Λέρου- Φιλαθλητικός Καλύμνου
Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α. Καλύμνου
Ρεπό έχει ο Έσπερος Κω Β’

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η
Φιλαθλητικός Καλύμνου-Έσπερος Κω Β’
Ε.Α. Καλύμνου- Πανιώνιος Λέρου
Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η
Έσπερος Κω Β’- Ε.Α. Καλύμνου
Πανιώνιος Λέρου- Ακαδημία Καλύμνου
Ρεπό έχει ο Φιλαθλητικός Καλύμνου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η
Ακαδημία Καλύμνου- Έσπερος Κω Β’
Ε.Α. Καλύμνου- Φιλαθλητικός Καλύμνου
Ρεπό έχει ο Πανιώνιος Λέρου

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Έσπερος Κω Β’- Πανιώνιος Λέρου
Φιλαθλητικός Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου
Ρεπό έχει η Ε.Α. Καλύμνου

 

 
 
<
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr