Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ "ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΗ ΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ"
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ "ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΗ ΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ"  

Με τη συμμετοχή πέντε σωματείων θα διεξαχθεί στις 7-9 Μαρτίου τουρνουά υποδομών στο Βενετόκλειο.

Καταρτίστηκε το αγωνιστικό πρόγραμμα του αναπτυξιακού τουρνουά καλαθοσφαίρισης «Ενσωμάτωση της Δωδεκανήσου» που διοργανώνει ο ΑΟ Κολοσσός με τη συνεργασία της Τοπικής Επιτροπής ΕΟΚ Δωδεκανήσου και τελεί υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου.

Οι αγώνες θα φιλοξενηθούν το τριήμερο 7-9 Μαρτίου στο κλειστό γυμναστήριο του Βενετοκλείου και αφορούν αθλητές και αθλήτριες κατηγοριών μίνι, σούπερ μίνι και προ μίνι.

1η Ημέρα: Παρασκευή 7 Μαρτίου 2014

 

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

13.00

Κολοσσός  - Διαγόρας Α’

Προ Μίνι - Αγόρια

14.00

Ελπίς  - Διαγόρας Β’

Προ Μίνι - Αγόρια

15.00

Ελπίς  - Ιάλυσος Α’

Σούπερ Μίνι - Αγόρια

16.00

Κολοσσός Α’ - Ελπίς

Μίνι - Αγόρια

19.30

Κολοσσός Β’ - Διαγόρας Β’

Σούπερ Μίνι - Αγόρια

20.30

Κολοσσός - Ιάλυσος

Μίνι - Κορίτσια

21.30

Κολοσσός Β’ - Διαγόρας Β’

Μίνι - Αγόρια

 

2η Ημέρα: Σάββατο 8 Μαρτίου 2014

 

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

09.00

Κολοσσός - Ιάλυσος

Σούπερ Μίνι - Κορίτσια

10.00

Κολοσσός - Ιάλυσος

Προ Μίνι - Κορίτσια

11.00

Κολοσσός - Ιάλυσος

Προ Μίνι - Αγόρια

12.00

Διαγόρας Α’- Ιάλυσος Α’

Μίνι - Αγόρια

13.00

Κολοσσός – Πήγασος

Μίνι - Κορίτσια

14.00

Ιάλυσος – Πήγασος

Μίνι - Κορίτσια

15.00

Κολοσσός – Διαγόρας

Σούπερ Μίνι - Κορίτσια

16.00

Κολοσσός Α’ – Διαγόρας Α’

Σούπερ Μίνι - Αγόρια

19.30

Ιάλυσος Β’ – Διαγόρας Β’

Μίνι - Αγόρια

20.30

Κολοσσός Α’ – Ιάλυσος Α’

Μίνι - Αγόρια

21.30

Κολοσσός – Διαγόρας

Μίνι - Κορίτσια

 

 3η ΗΜΕΡΑ:   ΚΥΡΙΑΚΗ  09 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014                                                                    

 

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

09.00

Κολοσσός - Διαγόρας

Προ Μίνι - Κορίτσια

10.00

Διαγόρας Α’ - Ιάλυσος Α’

Σούπερ Μίνι - Αγόρια

11.00

Ιάλυσος -  Διαγόρας Α’

Προ Μίνι - Αγόρια

12.00

Διαγόρας – Πήγασος

Μίνι - Κορίτσια

13.00

Ελπίς  - Διαγόρας Α’

Μίνι - Αγόρια

14.00

Κολοσσός Α’ – Ελπίς

Σούπερ Μίνι - Αγόρια

15.00

Πήγασος – Διαγόρας

Προ Μίνι - Κορίτσια

16.00

Πήγασος - Διαγόρας

Σούπερ Μίνι - Κορίτσια

17.00

Κολοσσός Β’ - Ιάλυσος Β’

Σούπερ Μίνι - Αγόρια

 

 

 

18.00

 ΑΠΟΝΟΜΕΣ 

 

 

 

 

18.30

Κολοσσός Α’- Ιάλυσος Α’

Σούπερ Μίνι - Αγόρια

19.30

Κολοσσός Α’ – Διαγόρας Α’

Μίνι - Αγόρια

 

 

 
 
<
 
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr