Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Η κλήρωση της Γ' Εθνικής (2ος όμιλος νότου) 2018-19
Η κλήρωση της Γ' Εθνικής (2ος όμιλος νότου) 2018-19  
Σήμερα το μεσημέρι έγινε η κλήρωση του 2ου ομίλου νότου της Γ' Εθνικής, στον οποίο θα συμμετάσχει για πρώτη φορά στην ιστορία της η Καλλιθέα. Αναλυτικά:
1η (14/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η (03/02)
Αγία Παρασκευή- Β.Α.Ο.Λ. Χίου
Ο.Φ. Ηρακλείου- Καλλιθέα
Ίκαρος Νέας Σμύρνης- Άρης Θήβας
Αργοναύτης Ραφήνας- Λοκρός Αταλάντης
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Α.Ο. Δειλινού
Γ.Σ. Κορωπίου- Ερμής Σχηματαρίου

2η (21/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η (10/02)
Καλλιθέα- Αγία Παρασκευή
Άρης Θήβας- Ο.Φ. Ηρακλείου
Λοκρός Αταλάντης- Ίκαρος Νέας Σμύρνης
Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας- Αργοναύτης Ραφήνας
Α.Ο. Δειλινού- Κ.Α.Ο. Μελισσιων
Ερμής Σχηματαρίου- Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου
Β.Α.Ο.Λ. Χίου- Γ.Σ. Κορωπίου

3η (04/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η (17/02)
Αγία Παρασκευή- Άρης Θήβας
Ο.Φ. Ηρακλείου- Λοκρός Αταλάντης
Ίκαρος Νέας Σμύρνης- Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας
Αργοναυτης Ραφήνας- Α.Ο. Δειλινού
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Ερμής Σχηματαρίου
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Γ.Σ. Κορωπίου
Β.Α.Ο.Λ. Χίου- Καλλιθέα

4η (11/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η (24/02)
Λοκρός Αταλάντης- Αγία Παρασκευή
Έξω Παναγίτσα Χαλκίδα- Ο.Φ. Ηρακλείου
Α.Ο. Δειλινού- Ίκαρος Νέας Σμύρνης
Ερμής Σχηματαρίου- Αργοναύτης Ραφήνας
Γ.Σ. Κορωπίου- Κ.Α.Ο. Μελισσίων
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Β.Α.Ο.Λ. Χίου
Άρης Θήβας- Καλλιθέα

5η (18/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η (03/03)
Αγία Παρασκευή- Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας
Ο.Φ. Ηρακλείου- Α.Ο. Δειλινού
Ίκαρος Νέας Σμύρνης- Ερμής Σχηματαρίου
Αργοναύτης Ραφήνας- Γ.Σ. Κορωπίου
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου
Β.Α.Ο.Λ. Χίου- Άρης Θήβας
Καλλιθέα- Λοκρός Αταλάντης

6η (25/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η (17/03)
Α.Ο. Δειλινού- Αγία Παρασκευή
Ερμής Σχηματαρίου- Ο.Φ. Ηρακλείου
Γ.Σ. Κορωπίου- Ίκαρος Νέας Σμύρνης
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Αργοναύτης Ραφήνας
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Β.Α.Ο.Λ. Χίου
Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας- Καλλιθέα
Λοκρός Αταλάντης- Άρης Θήβας

7η (02/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η (24/03)
Αγία Παρασκευή- Ερμής Σχηματαρίου
Ο.Φ. Ηρακλείου- Γ.Σ. Κορωπίου
Ίκαρος Νέας Σμύρνης- Ε.Φ.Ο. Ζωγράφου
Αργοναύτης Ραφήνας- Κ.Α.Ο. Μελισσίων
Β.Α.Ο.Λ. Χίου- Λοκρός Αταλάντης
Καλλιθέα- Α.Ο. Δειλινού
Άρης Θήβας- Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας

8η (09/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η (31/03)
Γ.Σ. Κορωπίου- Αγία Παρασκευή
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Ο.Φ. Ηρακλείου
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Ίκαρος Νέας Σμύρνης
Αργοναύτης Ραφήνας- Β.Α.Ο.Λ. Χίου
Ερμής Σχηματαρίου- Καλλιθέα
Α.Ο. Δειλινού- Άρης Θήβας
Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας- Λοκρός Αταλάντης

9η (16/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η (07/04)
Αγία Παρασκευή- Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου
Ο.Φ. Ηρακλείου- Κ.Α.Ο. Μελισσίων
Ίκαρος Νέας Σμύρνης- Αργοναύτης Ραφήνας
Β.Α.Ο.Λ. Χίου- Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας
Καλλιθέα- Γ.Σ. Κορωπίου
Άρης Θήβας- Ερμής Σχηματαρίου
Λοκρός Αταλάντης- Α.Ο. Δειλινού

10η (23/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η (14/04)
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Αγία Παρασκευή
Αργοναύτης Ραφήνας- Ο.Φ. Ηρακλείου
Ίκαρος Νέας Σμύρνης- Β.Α.Ο.Λ. Χίου
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Καλλιθέα
Γ.Σ. Κορωπίου- Άρης Θήβας
Ερμής Σχηματαρίου- Λοκρός Αταλάντης
Α.Ο. Δειλινού- Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας

11η (13/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η (21/04)
Αγία Παρασκευή- Αργοναύτης Ραφήνας
Ο.Φ. Ηρακλείου- Ίκαρος Νέας Σμύρνης
Β.Α.Ο.Λ. Χίου- Α.Ο. Δειλινού
Καλλιθέα- Κ.Α.Ο. Μελισσίων
Άρης Θήβας- Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου
Λοκρός Αταλάντης- Γ.Σ. Κορωπίου
Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας- Ερμής Σχηματαρίου

12η (20/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η (05/05)
Ίκαρος Νέας Σμύρνης- Αγία Παρασκευή
Ο.Φ. Ηρακλείου- Β.Α.Ο.Λ. Χίου
Αργοναύτης Ραφήνας- Καλλιθέα
Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Άρης Θήβας
Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Λοκρός Αταλάντης
Γ.Σ. Κορωπίου- Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας
Ερμής Σχηματαρίου- Α.Ο. Δειλινού

13η (27/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η (12/05)
Αγία Παρασκευή- Ο.Φ. Ηρακλείου
Β.Α.Ο.Λ. Χίου- Ερμής Σχηματαρίου
Καλλιθέα- Ίκαρος Νέας Σμύρνης
Άρης Θήβας- Αργοναύτης Ραφήνας
Λοκρός Αταλάντης- Κ.Α.Ο. Μελισσίων
Έξω Παναγίτσα Χαλκίδας- Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου
Α.Ο. Δειλινού- Γ.Σ. Κορωπίου

 

 
 
<
 
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr