Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Η κλήρωση της Α2 Κατηγορίας (2018-19)
Η κλήρωση της Α2 Κατηγορίας (2018-19)  
Σήμερα το μεσημέρι πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα η κλήρωση της Α2 Κατηγορίας, στην οποία θα συμμετέχει για πρώτη φορά στην ιστορία του ο Ιπποκράτης Κω.
1η (06/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η (02/02)
Αίολος Τρικάλων- Ερμής Αγιάς
Καστοριά- Χαρίλαος Τρικούπης
Απόλλων Πάτρας- Ιωνικός Νικαίας
Μαρούσι- Ε.Κ. Καβάλας
Α.Ε. Ψυχικού- Ηρακλής
Εθνικός Πειραιά- Ιπποκράτης Κω
Α.Ο. Αμύντας- Διαγόρας Δρυοπιδέων

2η (13/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η (09/02)
Χαρίλαος Τρικούπης- Αίολος Τρικάλων
Ιωνικός Νικαίας- Καστοριά
Ε.Κ. Καβάλας- Απόλλων Πάτρας
Κόροιβος Αμαλιάδας- Μαρούσι
Ηρακλής- Α.Σ. Καρδίτσας
Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Ψυχικού
Διαγόρας Δρυοπιδέων- Εθνικός Πειραιά
Ερμής Αγιάς- Α.Ο. Αμύντας

3η (20/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η (16/02)
Αίολος Τρικάλων- Ιωνικός Νικαίας
Καστοριά- Ε.Κ. Καβάλας
Απόλλων Πάτρας- Κόροιβος Αμαλιάδας
Μαρούσι- Ηρακλής
Α.Σ. Καρδίτσας- Ιπποκράτης Κω
Α.Ε. Ψυχικού- Διαγόρας Δρυοπιδέων
Εθνικός Πειραιά- Α.Ο. Αμύντας
Ερμής Αγιάς- Χαρίλαος Τρικούπης

4η (27/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η (23/02)
Ε.Κ. Καβάλας- Αίολος Τρικάλων
Κόροιβος Αμαλιάδας- Καστοριά
Ηρακλής- Απόλλων Πάτρας
Ιπποκράτης Κω- Μαρούσι
Διαγόρας Δρυοπιδέων- Α.Σ. Καρδίτσας
Α.Ο. Αμύντας- Α.Ε. Ψυχικού
Εθνικός Πειραιά- Ερμής Αγιάς
Ιωνικός Νικαίας- Χαρίλαος Τρικούπης

5η (10/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η (02/03)
Αίολος Τρικάλων Κόροιβος Αμαλιάδας
Καστοριά- Ηρακλής
Απόλλων Πάτρας- Ιπποκράτης Κω
Μαρούσι- Διαγόρας Δρυοπιδέων
Α.Σ. Καρδίτσας- Α.Ο. Αμύντας
Α.Ε. Ψυχικού- Εθνικός Πειραιά
Ερμής Αγιάς- Ιωνικός Νικαίας
Χαρίλαος Τρικούπης- Ε.Κ. Καβάλας

6η (17/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η (09/03)
Ηρακλής- Αιολος Τρικάλων
Ιπποκράτης Κω- Καστοριά
Διαγόρας Δρυοπιδέων- Απόλλων Πάτρας
Α.Ο. Αμύντας- Μαρούσι
Εθνικός Πειραιά- Α.Σ. Καρδίτσας
Α.Ε. Ψυχικού- Ερμής Αγιάς
Κόροιβος Αμαλιάδας- Χαρίλαος Τρικούπης
Ε.Κ. Καβάλας- Ιωνικός Νικαίας

7η (24/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η (16/03)
Αίολος Τρικάλων- Ιπποκράτης Κω
Καστοριά- Διαγόρας Δρυοπιδέων
Απόλλων Πάτρας- Α.Ο. Αμύντας
Μαρούσι- Εθνικός Πειραιά
Α.Σ. Καρδίτσας- Α.Ε. Ψυχικού
Ερμής Αγιάς- Ε.Κ. Καβάλας
Χαρίλαος Τρικούπης- Ηρακλής
Ιωνικός Νικαίας- Κόροιβος Αμαλιάδας

8η (01/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η (23/03)
Διαγόρας Δρυοπιδέων- Αίολος Τρικάλων
Α.Ο.Αμύντας- Καστοριά
Εθνικός Πειραιά- Απόλλων Πάτρας
Α.Ε. Ψυχικού- Μαρούσι
Α.Σ. Καρδίτσας- Ερμής Αγιάς
Ιπποκράτης Κω- Χαρίλαος Τρικούπης
Ηρακλής- Ιωνικός Νικαίας
Κόροιβος Αμαλιάδας- Ε.Κ. Καβάλας

9η (08/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η (30/03)
Αίολος Τρικάλων- Α.Ο. Αμύντας
Καστοριά- Εθνικός Πειραιά
Απόλλων Πάτρας- Α.Ε. Ψυχικού
Μαρούσι- Α.Σ. Καρδίτσας
Ερμής Αγιάς- Κόροιβος Αμαλιάδας
Χαρίλαος Τρικούπης- Διαγόρας Δρυοπιδέων
Ιωνικός Νικαίας- Ιπποκράτης Κω
Ε.Κ. Καβάλας- Ηρακλής

10η (15/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η (06/04)
Εθνικός Πειραιά- Αίολος Τρικάλων
Α.Ε. Ψυχικού- Καστοριά
Α.Σ. Καρδίτσας- Απόλλων Πάτρας
Μαρούσι- Ερμής Αγιάς
Α.Ο. Αμύντας- Χαρίλαος Τρικούπης
Διαγόρς Δρυοπιδέων- Ιωνικός Νικαίας
Ιπποκράτης Κω- Ε.Κ. Καβάλας
Ηρακλής- Κόροιβος Αμαλιάδας

11η (22/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η (13/04)
Αίολος Τρικάλων- Α.Ε. Ψυχικού
Καστοριά- Α.Σ. Καρδίτσας
Απόλλων Πάτρας- Μαρούσι
Ερμής Αγιάς- Ηρακλής
Χαρίλαος Τρικούπης- Εθνικός Πειραιά
Ιωνικός Νικαίας- Α.Ο. Αμύντας
Ε.Κ. Καβάλας- Διαγόρας Δρυοπιδέων
Κόροιβος Αμαλιάδας- Ιπποκράτης Κω

12η (05/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27η (20/04)
Α.Σ. Καρδίτσας- Αίολος Τρικάλων
Μαρούσι- Καστοριά
Απόλλων Πάτρας- Ερμής Αγιάς
Α.Ε. Ψυχικού- Χαρίλαος Τρικούπης
Εθνικός Πειραιά- Ιωνικός Νικαίας
Α.Ο. Αμύντας- Ε.Κ. Καβάλας
Διαγόρας Δρυοπιδέων- Κόροιβος Αμαλιάδας
Ιπποκράτης Κω- Ηρακλής

13η (12/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28η (24/04)
Αίολος Τρικάλων- Μαρούσι
Καστοριά- Απόλλων Πάτρας
Ερμής Αγιάς- Ιπποκράτης Κω
Χαρίλαος Τρικούπης- Α.Σ. Καρδίτσας
Ιωνικός Νικαίας- Α.Ε. Ψυχικού
Ε.Κ. Καβάλας- Εθνικός Πειραιά
Κόροιβος Αμαλιάδας- Α.Ο. Αμύντας
Ηρακλής- Διαγόρας Δρυοπιδέων

14η (19/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29η (02/05)
Απόλλων Πάτρας- Αίολος Τρικάλων
Καστοριά- Ερμής Αγιάς
Μαρούσι- Χαρίλαος Τρικούπης
Α.Σ. Καρδίτσας- Ιωνικός Νικαίας
Α.Ε. Ψυχικού- Ε.Κ. Καβάλας
Εθνικός Πειραιά- Κόροιβος Αμαλιάδας
Α.Ο. Αμύντας- Ηρακλής
Διαγόρας Δρυοπιδέων- Ιπποκράτης Κω

15η (26/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 30η (05/05)
Αίολος Τρικάλων- Καστοριά
Ερμής Αγιάς- Διαγόρας Δρυοπιδέων
Χαρίλαος Τρικούπης- Απόλλων Πάτρας
Ιωνικός Νικαίας- Μαρούσι
Ε.Κ. Καβάλας- Α.Σ. Καρδίτσας
Κόροιβος Αμαλιάδας- Α.Ε. Ψυχικού
Ηρακλής- Εθνικός Πειραιά
Ιπποκράτης Κω- Α.Ο. Αμύντας

 

 
 
<
 
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr