Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Η κλήρωση του κυπέλλου Ελλάδας (2018-19)
Η κλήρωση του κυπέλλου Ελλάδας (2018-19)  
Σήμερα το μεσημέρι έγινε η κλήρωση του κυπέλλου Ελλάδα για τη σεζόν 2018-19. Στο θεσμό θα συμμετέχουν και φέτος από τα Δωδεκάνησα ο Κολοσσός και ο Ιπποκράτης Κω.
Α’ ΦΑΣΗ/1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 16/09):
1.Κ.Α.Ο. Κορίνθου- Α.Σ.Ε. Δούκα
2.Παγκράτι- Γ.Σ. Κρόνος
3.Μανδραϊκός- Παπάγου
4.Δάφνη Δαφνίου- Πρωτέας Βούλας
5.Α.Ε. Πεντέλης- Πανερυθραϊκός
6.Ένωση Ιλίου- Γλαύκος Πάτρας
7.Α.Ο. Τρίτων- Πανελευσινιακός
8.Οίαξ Ναυπλίου- Έσπερος Καλλιθέας
9.Ερμής Λαγκαδά- Στρατώνι Χαλκιδικής
10.Γ.Σ. Φαρσάλων- Κ.Σ. Γέφυρας
11.Ανατόλια- Έσπερος Λαμίας
12.Γ.Σ. Ελευθερούπολης- Μαχητές Δόξα Πεύκων
13.Μακεδονικός- Φίλιππος Βέροιας
14.Γ.Α.Σ. Χαλκηδόνας- Ευρώπη Πευκοχωρίου
15.Νίκη Βόλου- Α.Ο. Αγρινίου
16.Φαίακας Κέρκυρας- Ίκαροι Σερρών
Α’ ΦΑΣΗ/2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ 19/09):
17.Νικητής 15- Διαγόρας Δρυοπιδέων
18.Νικητής 7- Χαρίλαος Τρικούπης
19.Νικητής 16- Αίολος Τρικάλων
20.Νικητής 6- Ιπποκράτης Κω
21.Νικητής 14- Κόροιβος Αμαλιάδας
22.Νικητής 10- Ερμής Αγιάς
23.Νικητής 12- Ε.Κ Καβάλας
24.Νικητής 4- Ιωνικός Νικαίας
25.Νικητής 8- Α.Ε. Ψυχικού
26.Νικητής 13- Εθνικός Πειραιά
27.Νικητής 5- Απόλλων Πάτρας
28.Νικητής 9- Ηρακλής
29.Νικητής 1- Α.Σ. Καρδίτσας
30.Νικητής 2- Α.Ο. Αμύντας
31.Νικητής 3- Α.Σ. Καστοριάς
32.Νικητής 11- Μαρούσι
Α’ ΦΑΣΗ/3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22-23/09):
33.Νικητής 26- Νικητής 23
34.Νικητής 31- Νικητής 32
35.Νικητής 24- Νικητής 20
36.Νικητής 19- Νικητής 22
37.Νικητής 27- Νικητής 18
38.Νικητής 25- Νικητής 30
39.Νικητής 17- Νικητής 28
40.Νικητής 21- Νικητής 29
Α’ ΦΑΣΗ/4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ 26/09):
41.Νικητής 39- Νικητής 37
42.Νικητής 38- Νικητής 36
43.Νικητής 40- Νικητής 34
44.Νικητής 33- Νικητής 35
Α’ ΦΑΣΗ/5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 29/09):
45.Νικητής 41- Νικητής 44
46.Νικητής 42- Νικητής 43
Β’ ΦΑΣΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ 03/10):
47.Ρέθυμνο- Γ.Σ. Κύμης
48.Ολυμπιακός- Χολαργός
49.Νικητής 46- Παναθηναϊκός
50.Προμηθέας Πάτρας Άρης
51.Περιστέρι- Ήφαιστος Λήμνου
52.Κολοσσός Ρόδου- Γ.Σ. Λαυρίου
53.Π.Α.Ο.Κ.- Πανιώνιος
54.Νικητής 45- Α.Ε.Κ.
Γ’ ΦΑΣΗ (03-04/11):
55.Νικητής 47- Νικητής 51
56.Νικητής 53- Νικητής 54
57.Νικητής 50- Νικητής 49
58.Νικητής 48- Νικητής 52
Δ’ ΦΑΣΗ/ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (ΤΕΤΑΡΤΗ 13/02):
ΤΕΛΙΚΟΣ (17/02/2019):


 

 
 
<
 
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr