Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Όλα τα αποτελέσματα (10-14/11)
Όλα τα αποτελέσματα (10-14/11)  
Όλα τα αποτελέσματα στους αγώνες μπάσκετ από 10 έως 12 Νοεμβρίου για τις ομάδες της Δωδεκανήσου.
BASKET LEAGUE (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γ.Σ. Λαυρίου- Κολοσσός Ρόδου 80-62
Β’ ΕΘΝΙΚΗ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γ.Σ. Κορωπίου- Ιπποκράτης Κω 75-69
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ανταγόρας Κω- Ελευθερία Μοσχάτου 28-66
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α.Ο. Σύμης- Ροδίων Άθλησις 47-83
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γαλάζια Ακαδημία 57-64
Ήλιος Ιαλυσού- Καλλιθέα 0-20(α.α.)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ε.Α. Καλύμνου- Ηρακλής 2000 36-69
ΕΦΗΒΟΙ/ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ροδίων Άθλησις- Κολοσσός Ρόδου 37-75
Γ.Σ. Διαγόρας- Γαλάζια Ακαδημία 48-52
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Ελπίδα Πεταλούδων 89-24
ΕΦΗΒΟΙ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ε.Α. Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου 87-44
Ακαδημία Καλύμνου- Ξάνθος Πάτμου (αναβλήθηκε)
Ιπποκράτης Κω- Πανιώνιος Λέρου (δεν ορίστηκε)
ΝΕΑΝΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γ.Σ. Διαγόρας- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 37-59
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ
Ανταγόρας Κω- Ξάνθος Πάτμου 59-20- 2η αγ.
Ιπποκράτης Κω- Ξάνθος Πάτμου 72-21- 4η αγ.
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ/Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Κολοσσός Ρόδου Α’- Ελπίδα Πεταλούδων 44-31
Γαλάζια Ακαδημία- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Α’ 50-40
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ/Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ροδίων Άθλησις- Κολοσσός Ρόδου Β’ 53-66
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Β’- Α.Ο. Σταματίου 73-33
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ακαδημία Καλύμνου- Φοίβος Κω Β’ 75-58
Φοίβος Κω Α’- Ιπποκράτης Κω 69-73 (κ.α. 53-53, 1η παρ. 62-62)
Πανιώνιος Λέρου- Ε.Α. Καλύμνου (αναβλήθηκε)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου 41-30
Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου 60-28
Ανταγόρας Κω- Ηρακλής 2000 24-40

 

 
 
<
 
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr