Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Αλλαγές, αναβολές και διαιτητές
Αλλαγές, αναβολές και διαιτητές  
Η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοινώνει την αναβολή των αγώνων Πανιώνιος Λέρου- Ε.Α. Καλύμνου (παμπαίδες) και Ακαδημία Καλύμνου- Ξάνθος Πάτμου (έφηβοι). Η αναμέτρηση των παγκορασίδων Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου (παγκορασίδες) θα ξεκινήσει το Σάββατο (13:00) αντί για τις 16:45, ενώ τo παιχνίδι Ε.Α. Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου (έφηβοι) την Κυριακή 13:00 αντί για 13:30. Η αναμέτρηση των μίνι Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου το Σάββατο στις 15:30 αντί για τις 14:45. Τέλος, ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου οι διαιτητές όλων των αγώνων.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(10/11):

Ροδίων Παιδεία (21:00): Ροδίων Άθλησις- Κολοσσός Ρόδου (Ε)
(Μητσού- Πετρόπουλος)
ΣΑΒΒΑΤΟ(11/11):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:45): Ε.Α. Καλύμνου- Ηρακλής 2000 (Α)
(Φάκαρος- Καλλιπολίτης)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:45): Ακαδημία Καλύμνου- Φοίβος Κω Β’ (ΠΠ)
(Φάκαρος)
Πυλί (13:00): Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου (ΠΚ)
(Μητσού)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (15:00): Κολοσσός Ρόδου Α’- Ελπίδα Πεταλούδων (ΠΠ)
(Βράκα- Πετρόπουλος)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ανταγόρας Κω- Ξάνθος Πάτμου (Κ)
(Γιακουμής)
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου (ΠΚ)
(Πατμίου- Γιακουμής)
Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Φοίβος Κω Α’- Ιπποκράτης Κω (ΠΠ)
(Μητσού- Πατμίου)
Κ.Γ. Διαγόρα (20:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Γαλάζια Ακαδημία (Ε)
(Αρνάς- Θεοδοσίου)
ΚΥΡΙΑΚΗ(12/11):
Δ.Κ.Γ. Σύμης (13:00): Α.Ο. Σύμης- Ροδίων Άθλησις (Α)
(Φάκαρος- Νικηφορίδης)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (13:00): Γαλάζια Ακαδημία- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Α’ (ΠΠ)
(Βράκα- Χατζηγεωργίου)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (13:00): Ε.Α. Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου (Ε)
(Μητσού- Διαμαντής)
Ροδίων Παιδεία (13:45): Ροδίων Άθλησις- Κολοσσός Ρόδου Β’ (ΠΠ)
(Αντωνίου- Μελλίνη)
Δ.Κ.Γ. Κω (14:30): Ιπποκράτης Κω- Ξάνθος Πάτμου (Κ)
(Πατμίου- Γιακουμής)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (16:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Β’- Α.Ο. Σταματίου (ΠΠ)
(Βράκα- Μόραλης)
Δ.Κ.Γ. Κω (16:30): Ανταγόρας Κω- Ηρακλής 2000 (ΠΚ)
(Πατμίου- Γιακουμής)
Κ.Γ. Διαγόρα (17:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Ν)
(Αντωνίου- Πετρόπουλος)
Κ.Γ. Διαγόρα (20:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Κολοσσός Ρόδου (εφ) (Α) (Α.Σ.)
(Αντωνίου- Θεοδοσίου)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (20:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γαλάζια Ακαδημία (Α)
(Φάκαρος- Νικηφορίδης)
ΤΡΙΤΗ(14/11):
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (21:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Ελπίδα Πεταλούδων (Ε)
(Αρνάς- Μόραλης)
*Στο παιχνίδι της κατηγορίας μίνι Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου (Σάββατο 15:30) διαιτητής θα είναι ο Γιώργος Μητσού

 

 
 
<
 
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr