Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Όλα τα αποτελέσματα (04-06/11)
Όλα τα αποτελέσματα (04-06/11)  
Όλα τα αποτελέσματα στους αγώνες μπάσκετ από 4 έως 6 Νοεμβρίου για τις ομάδες που ανήκουν στη δύναμη της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου.
Β’ ΕΘΝΙΚΗ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ιπποκράτης Κω- Α.Ο. Τρίτων 83-64
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γ.Α.Σ. Καλυβίων- Ανταγόρας Κω 94-55
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ροδίων Άθλησις- Γ.Σ. Διαγόρας 45-64
Καλλιθέα- Α.Ο. Σύμης 89-22
Γαλάζια Ακαδημία- Ήλιος Ιαλυσού 20-0 (α.α.)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Φοίβος Κω- Αίολος Κεφάλου 56-71
Ε.Α. Καλύμνου- Ηρακλής 2000 (δεν ορίστηκε)
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ/ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γ.Σ. Διαγόρας- Κολοσσός Ρόδου 43-75
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω 34-62
ΕΦΗΒΟΙ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Δικαίου 69-28
ΝΕΑΝΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου 58-13
ΠΑΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γ.Σ. Διαγόρας- Α.Ο. Σύμης 63-56
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου 33-37
Ελπίδα Πεταλούδων- Γαλάζια Ακαδημία 0-20(α.α.)
ΠΑΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου (αναβλήθηκε)
Ιπποκράτης Κω- Φοίβος Κω 55-84
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου 53-51
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ξάνθος Πάτμου- Ηρακλής 2000 20-0(α.α.)
Α.Ε. Δικαίου- Ιπποκράτης Κω 52-45
Ε.Α. Καλύμνου- Ανταγόρας Κω (αναβλήθηκε)
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ε.Α. Καλύμνου- Φοίβος Κω Α’ 80-41
Ακαδημία Καλύμνου Β’- Ακαδημία Καλύμνου Α’ 43-91
Φοίβος Κω Β’- Πανιώνιος Λέρου (δεν ορίστηκε)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Κολοσσός Ρόδου- Γ.Σ. Διαγόρας 65-45
Πήγασος Κρεμαστής- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 15-67

 

 
 
<
 
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr