Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (03-06/11)
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (03-06/11)  
Η Επιτροπή Διαιτησίας της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοινώνει τους διαιτητές σε όλους τους αγώνες που θα διεξαχθούν από 3 έως 6 Νοεμβρίου 2017.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(03/11):
Κ.Γ. Διαγόρα (14:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Α.Ο. Σύμης (Π)
(Μητσού- Πετρόπουλος)
ΣΑΒΒΑΤΟ(04/11):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:45): Ε.Α. Καλύμνου- Φοίβος Κω Α’ (ΠΠ)
(Αντωνίου)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (13:00): Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (Γ)
(Αντωνίου)
Πυλί (16:30): Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου (Π)
(Αντωνίου)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (19:00): Κολοσσός Ρόδου (εφ.)- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Α) (άνευ συναγωνισμού)
(Νικηφορίδης- Πετρόπουλος)
Ροδίων Παιδεία (20:30): Ροδίων Άθλησις- Γ.Σ. Διαγόρας (Α)
(Αρνάς- Μητσού)
Δ.Κ.Γ. Κω (21:00): Ιπποκράτης Κω- Φοίβος Κω (Π)
(Αντωνίου- Γιακουμής)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (21:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (Κ)
(Νικηφορίδης- Πετρόπουλος)
ΚΥΡΙΑΚΗ(05/11):
Πυλί (10:00): Α.Ε. Δικαίου- Ιπποκράτης Κω (Κ)
(Αντωνίου- Γιακουμής)
Κ.Γ. Κρεμαστής (11:00): Καλλιθέα- Α.Ο. Σύμης (Α)
(Νικηφορίδης- Μητσού)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (13:00): Κολοσσός Ρόδου- Γ.Σ. Διαγόρας (ΠΚ)
(Νικηφορίδης- Μητσού)
Δ.Κ.Γ. Κω (13:00): Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Δικαίου (Ε)
(Αντωνίου- Γιακουμής)
Πυλί (17:00): Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου (Ν)
(Αντωνίου- Γιακουμής)
Κ.Γ. Κρεμαστής (17:00): Πήγασος Κρεμαστής- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (ΠΚ)
(Θεοδοσίου- Βράκα)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (18:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (Π)
(Νικηφορίδης- Μητσού)
Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Φοίβος Κω- Αίολος Κεφάλου (Α)
(Αντωνίου- Γιακουμής)
ΔΕΥΤΕΡΑ(06/11):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (20:30):Ακαδημία Καλύμνου Β’-Ακαδημία Καλύμνου Α’ (ΠΠ)
(Καλλιπολίτης)
Κ.Γ. Διαγόρα (21:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Κολοσσός Ρόδου (Γ)
(Φάκαρος- Νικηφορίδης)

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ(04/11):
Δ.Κ.Γ. Κω (10:30): Ιπποκράτης Κω Β’- Φοίβος Κω
(Γιακουμής)
Ροδίων Παιδεία (14:30): Ροδίων Άθλησις Β’- Κολοσσός Ρόδου Β’
(Πετρόπουλος- Μελλίνη)
Πυλί (14:45): Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου
(Γιακουμής)
Καρδάμαινα (16:30): Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω Α’
(Γιακουμής)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (17:00): Α.Ο. Σταματίου- Γ.Σ. Διαγόρας Β’
(Μόραλης- Μελλίνη)
ΚΥΡΙΑΚΗ(05/11):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (10:30): Κολοσσός Ρόδου Α’- Ροδίων Άθλησις Α’
(Μόραλης)
Κ.Γ. Διαγόρα (19:15): Γ.Σ. Διαγόρας Α’- Ελπίδα Πεταλούδων
(Μόραλης- Οικονομίδης)


 

 
 
<
 
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr