Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Κλήρωση πρωταθλήματος παίδων 2014-15
Κλήρωση πρωταθλήματος παίδων 2014-15  

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

Γήπεδο                                                Α Γ Ω Ν Α Σ

            1η αγωνιστική

Κρεμαστή                               Ελπίς – Κολοσσός

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Σταυρός

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Άγιοι Θεόδωροι

            2η αγωνιστική

Καλυθιές                                 Σταυρός – Ελπίς

Βενετόκλειο                            Άγιοι Θεόδωροι – Ιάλυσος

Βενετόκλειο                            Κολοσσός – Διαγόρας

3η αγωνιστική

Κρεμαστή                               Ελπίς – Άγιοι Θεόδωροι

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Διαγόρας

Βενετόκλειο                            Κολοσσός – Σταυρός

4η αγωνιστική

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Ελπίς

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Κολοσσός

Βενετόκλειο                            Άγιοι Θεόδωροι – Σταυρός

5η αγωνιστική

Κρεμαστή                               Ελπίς – Ιάλυσος

Βενετόκλειο                            Κολοσσός – Άγιοι Θεόδωροι

Καλυθιές                                 Σταυρός – Διαγόρας

6η αγωνιστική

Βενετόκλειο                            Κολοσσός – Ελπίς

Καλυθιές                                 Σταυρός – Ιάλυσος

Βενετόκλειο                            Άγιοι Θεόδωροι – Διαγόρας

7η αγωνιστική

Κρεμαστή                               Ελπίς – Σταυρός

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Άγιοι Θεόδωροι

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Κολοσσός

8η αγωνιστική

Βενετόκλειο                            Άγιοι Θεόδωροι – Ελπίς

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Ιάλυσος

Καλυθιές                                 Σταυρός – Κολοσσός

9η αγωνιστική

Κρεμαστή                               Ελπίς – Διαγόρας

Βενετόκλειο                            Κολοσσός – Ιάλυσος

Καλυθιές                                 Σταυρός – Άγιοι Θεόδωροι

10η αγωνιστική

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Ελπίς

Βενετόκλειο                            Άγιοι Θεόδωροι – Κολοσσός

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Σταυρός

 

 

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

Γήπεδο                                                Α Γ Ω Ν Α Σ

            1η αγωνιστική

Πυλί                                        ΑΕ Δικαίου – Αίολος

Κως                                         Ιπποκράτης – ΕΑΚΑ

2η αγωνιστική

Κάλυμνος                               ΕΑΚΑ – ΑΕ Δικαίου

Κέφαλος                                 Αίολος – Ιπποκράτης

3η αγωνιστική

Πυλί                                        ΑΕ Δικαίου – Ιπποκράτης

Κάλυμνος                               ΕΑΚΑ – Αίολος

4η αγωνιστική

Κέφαλος                                 Αίολος – ΑΕ Δικαίου

Κάλυμνος                               ΕΑΚΑ – Ιπποκράτης

5η αγωνιστική

Πυλί                                        ΑΕ Δικαίου – ΕΑΚΑ

Κως                                         Ιπποκράτης – Αίολος

6η αγωνιστική

Κως                                         Ιπποκράτης – ΑΕ Δικαίου

Κέφαλος                                 Αίολος – ΕΑΚΑ

 

 
 
<
 
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr