Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image Slideshow Image
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

Κλήρωση πρωταθλήματος ανδρών 2014-15
Κλήρωση πρωταθλήματος ανδρών 2014-15  

Η έναρξη της αγωνιστικής περιόδου μετατίθεται για τις 18 Οκτωβρίου.

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-15

 

ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

Γήπεδο                                                Α Γ Ω Ν Α Σ

            1η αγωνιστική

Βενετόκλειο                            Καλλιθέα – Ήλιος

Βενετόκλειο                            Δωριέας – Ιβίσκος

Κρεμαστή                               Ελπίς – Διαγόρας

Ρεπό: Ιάλυσος

            2η αγωνιστική

Ιαλυσός                                   Ήλιος – Ιάλυσος

Βενετόκλειο                            Ιβίσκος – Καλλιθέα

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Δωριέας

Ρεπό: Ελπίς

3η αγωνιστική

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Ιβίσκος

Βενετόκλειο                            Καλλιθέα – Διαγόρας

Βενετόκλειο                            Δωριέας – Ελπίς

Ρεπό: Ήλιος

4η αγωνιστική

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Ιάλυσος

Κρεμαστή                               Ελπίς – Καλλιθέα

Βενετόκλειο                            Ιβίσκος – Ήλιος

Ρεπό: Δωριέας

5η αγωνιστική

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Ελπίς

Βενετόκλειο                            Καλλιθέα – Δωριέας

Ιαλυσός                                   Ήλιος – Διαγόρας

Ρεπό: Ιβίσκος

6η αγωνιστική

Βενετόκλειο                            Δωριέας – Ιάλυσος

Κρεμαστή                               Ελπίς – Ήλιος

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Ιβίσκος

Ρεπό: Καλλιθέα

7η αγωνιστική

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Καλλιθέα

Ιαλυσός                                   Ήλιος – Δωριέας

Βενετόκλειο                            Ιβίσκος – Ελπίς

Ρεπό: Διαγόρας

8η αγωνιστική

Ιαλυσός                                   Ήλιος – Καλλιθέα

Βενετόκλειο                            Ιβίσκος – Δωριέας

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Ελπίς

Ρεπό: Ιάλυσος

9η αγωνιστική

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Ήλιος

Βενετόκλειο                            Καλλιθέα – Ιβίσκος

Βενετόκλειο                            Δωριέας – Διαγόρας

Ρεπό: Ελπίς

10η αγωνιστική

Βενετόκλειο                            Ιβίσκος – Ιάλυσος

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Καλλιθέα

Κρεμαστή                               Ελπίς – Δωριέας

Ρεπό: Ήλιος

11η αγωνιστική

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Διαγόρας

Βενετόκλειο                            Καλλιθέα – Ελπίς

Ιαλυσός                                   Ήλιος – Ιβίσκος

Ρεπό: Δωριέας

12η αγωνιστική

Κρεμαστή                               Ελπίς – Ιάλυσος

Βενετόκλειο                            Δωριέας – Καλλιθέα

Διαγόρα                                   Διαγόρας – Ήλιος

Ρεπό: Ιβίσκος

13η αγωνιστική

Ιαλυσός                                   Ιάλυσος – Δωριέας

Ιαλυσός                                   Ήλιος – Ελπίς

Βενετόκλειο                            Ιβίσκος – Διαγόρας

Ρεπό: Καλλιθέα

14η αγωνιστική

Βενετόκλειο                            Καλλιθέα – Ιάλυσος

Βενετόκλειο                            Δωριέας – Ήλιος

Κρεμαστή                               Ελπίς – Ιβίσκος

Ρεπό: Διαγόρας

 

 

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

Γήπεδο                                                Α Γ Ω Ν Α Σ

            1η αγωνιστική

Κάλυμνος                               Καλυμνιακός – Αίολος

Κως                                         Ιπποκράτης – Ηρακλής 2000

Κως                                         Φοίβος – ΑΕ Δικαίου

2η αγωνιστική

Κως                                         Ηρακλής 2000 – Καλυμνιακός

Κως                                         ΑΕ Δικαίου – Ιπποκράτης

Κως                                         Αίολος – Φοίβος

3η αγωνιστική

Κάλυμνος                               Καλυμνιακός – ΑΕ Δικαίου

Κως                                         Ιπποκράτης – Φοίβος

Κως                                         Αίολος – Ηρακλής 2000

4η αγωνιστική

Κως                                         Φοίβος – Καλυμνιακός

Κως                                         Ιπποκράτης – Αίολος

Κως                                         ΑΕ Δικαίου – Ηρακλής 2000

5η αγωνιστική

Κάλυμνος                               Καλυμνιακός – Ιπποκράτης

Κως                                         Αίολος – ΑΕ Δικαίου

Κως                                         Ηρακλής 2000 – Φοίβος

6η αγωνιστική

Κως                                         Αίολος – Καλυμνιακός

Κως                                         Ηρακλής 2000 – Ιπποκράτης

Κως                                         ΑΕ Δικαίου – Φοίβος

7η αγωνιστική

Κάλυμνος                               Καλυμνιακός – Ηρακλής 2000

Κως                                         Ιπποκράτης – ΑΕ Δικαίου

Κως                                         Φοίβος – Αίολος

8η αγωνιστική

Κως                                         ΑΕ Δικαίου – Καλυμνιακός

Κως                                         Φοίβος – Ιπποκράτης

Κως                                         Ηρακλής 2000 – Αίολος

9η αγωνιστική

Κάλυμνος                               Καλυμνιακός – Φοίβος

Κως                                         Αίολος – Ιπποκράτης

Κως                                         Ηρακλής 2000 – ΑΕ Δικαίου

10η αγωνιστική

Κως                                         Ιπποκράτης – Καλυμνιακός

Κως                                         ΑΕ Δικαίου – Αίολος

Κως                                         Φοίβος – Ηρακλής 2000

 

 

 

 

 

 

 

 
 
<
 
 
 
© ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ο.Κ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 11 («Βενετόκλειο»), 851 00 ΡΟΔΟΣ | ΤΗΛ. / ΦΑΞ: 22410-30988 | email:info@12basket.gr